Painepesurin suutin 1/4″ pikaliittimellä
Lisää ostoskoriin
The store will not work correctly when cookies are disabled.
JavaScript seems to be disabled in your browser.
For the best experience on our site, be sure to turn on Javascript in your browser.
Painepesurin suutin 1/4″ pikaliittimellä
Painepesurin suutin 1/4″ BSP-pikaliittimellä. Saatavana 0°, 15°, 25°, 40° ja 65° suihkukulmilla. Työpaine enintään 5000 psi ja käyttölämpötila enintään 65 °C.
Painepesurin suutin 1/4″ BSP-liitännällä ja pikaliittimellä. Valitse suihkukulma käyttötarkoituksen mukaan.
Liitäntä: 1/4″ BSPTyöpaine: enintään 5000 psiEnimmäislämpötila: 65 °CMateriaali: messinki, ruostumaton teräs, muovi ja kumiPakkaus sisältää: 1 suutinSuihkukulmat:
0°: keskitetty, voimakas suihku15°: lian poistoon25°: monikäyttöinen suihku esimerkiksi tiilipinnoille40°: auton ja herkkien pintojen puhdistukseen65°: laaja viuhkasuihku ja vaahtosuutinVarmista ennen käyttöä, että suutin sopii painepesuriisi ja että paine- ja lämpötila-arvot eivät ylity.