Soikea ER-pakoputken pää 304-ruostumattomasta teräksestä. Imuaukon halkaisija on 51, 60 tai 63 mm, ulostulon mitat 125 × 74 mm ja kokonaispituus 165 mm. Tarkoitettu auton pakoputken koristeelliseksi viimeistelyksi; mittaa sopivuus ennen tilaamista.
Soikea pakoputken pää auton pakoputken ulostuloon. Tuote on tarkoitettu ensisijaisesti auton ulkonäön viimeistelyyn, eikä se muuta pakoputken ääntä.
Materiaali: 304-ruostumaton teräs
Asennuskohta: takapää
Imuaukon halkaisija: 51, 60 tai 63 mm
Ulostulon mitat: 125 × 74 mm
Kokonaispituus: 165 mm
Tyyli: kaksikerroksinen rakenne
Pakkaus: 1 kappale
Mittaa auton pakoputken halkaisija sekä takapuskurin, helman tai diffuusorin käytettävissä oleva tila ennen tilaamista. Yhteensopivuus on tarkistettava ajoneuvokohtaisesti. Ammattimainen asennus on suositeltavaa; tuote voidaan hitsata vakiomalliseen tai tarvikeäänenvaimentimeen. Sovite- tai muutostöitä voidaan tarvita.
Tuotteen mukana ei toimiteta asennusohjeita. Mittojen ilmoitetussa tarkkuudessa voi olla noin 1–3 mm:n vaihtelu.